| denyzo a întrebat:

Au trecut aproape 9 luni si nu am uitat o persoana care pentru mine a insemnat foarte mult.
Aceasi stare de melancolie o am zi de zi. Ce pot sa fac ca sa uit? sad

Mentionez ca nu am avut o relatie cu acea persoana.

Si va rog, fara insulte, hate sau injuraturi. Nu am 12 ani. -_-

6 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Daca esti baiat gasesti tu ceva iesi cu preteni la un football basketball
Daca esti fata nu ma bag sorry

| SufletDivin a răspuns:

Draga Suflet,
Este foarte posibil sa nu uiti niciodata, si amintirea persoanei respective sa ramana vie mereu.Insa timpul vindeca toate ranile.E greu, stiu.Dar chiar ai vrea sa uiti o persoana care a insemnat mult pentru tine, sau sa te bucuri ca ai putut sa o cunosti?

| denyzo explică (pentru SufletDivin):

Sincer, acea persoana vreau sa o uit. Pentru ca amintirile ei, mi-au lasat rani adanci in suflet. Lipsa si gandul ca nu ne mai putem impaca este si mai dureroasa, si chiar daca ar fi sa ne impacam, nu va mai fi la fel. Ea si-a gasit alti prieteni, alte grupuri...Nu mai are rost.

| alexandra1406 a răspuns:

Incearca sa iti ocupi timpul cu diferite activitati. Ca sa iti poti lua gandul de la el/ea

| denyzo explică (pentru alexandra1406):

Am incercat, crede-ma sad

| alexandra1406 a răspuns (pentru denyzo):

Offfff