| anonim_4396 a întrebat:

Aveti maintiri frumoase cu colegii, prietenii, iubitul cand afara ploua sau ningea?:X:X

4 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Da... Era asta iarna si eram cu fostul meu prieten.Ne-am dus la patinoar cu cativa colegi de-ai lui si s-a pus un viscol.Am mers impreuna[singuri]acasa si mi-a dat fularul lui, mergeam cu spatele, ne-am mai aruncat prin zapadahappy A fost foarte dragut si apreciez toate momentele frumoase pe care mi le-a impartasit.Na, acum ce sa-i faci. Dumnezeu iti da dar trebuie sa stii sa pastrezihappy nu a mai vrut.

| Frogie a răspuns:

Da, cu iubitul. Ne intorceam din parc, mai aveam un sfert din drum de parcurs pentru a ajunge acasa. Era vara. Dintr-o data a inceput sa bata vantul puternic si a inceput o mare furtuna. Alergam prin ploaie tinandu-ne de mana, radeam, ne opream sa ne sarutam. Am ajuns acasa uzi fleasca, dar am ramas cu o amintire frumoasa pe care tot timpul o povestesc cu zambetul pe buze.

| vykkusor a răspuns:

Daca sincer da am amintiri frumoase chiar si cind ningea sau ploua... cu iubitul, acele clipe nu se uita usor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din nefericire vremea rea, ma refer la ploi, viscole, ninsori sau geruri adevarate, nu-mi place decit mie din toate cunostintile mele de pina acum.Am si eu o intrebare; Gresesti benevol unele litere?