| nightwish12356798 a întrebat:

Baieti si... fete, am o intrebare mai de adolescent. cum reusiti sa nu va faceti de ras in fata clasei. adica m-a scos astazi la tabla si nu am stiut mai nimic, desi sunt in clasa a8a si blablabla asa ca profa a adus un pici dintr`a 6a si mi-a dovedit ca el stie sa faca mult mai bine ex acela ca mine, desi nu era nevoie. stiu ca`s varza la gramaticasi tocmai din asta m-a ascultat.am in teza 9 deoarece ma descurc la literatura. revenind, ce sa fac sa nu mai fiu asa de emotiva. deoarece dupa ce s-a terminat ora am inceput sa plang in hohote.mentionez ca romana (grmatica) este singura materie la care nu ma descurc. in rest sunt ok. P.S scuze pentru greselile de tipar

Răspuns Câştigător
| Jokyo a răspuns:

Arata ca nu iti pasa de ce cred altii si vei fi ok si imi pare rau pentru intamplarea ta sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ...incerca sa socializezi mai multe. eu in clasa a7a, am fost chiar foarte emotiva, prietena mea tot imi zicea.n-ai tupu' sa faci aia, sau sa intrebi ceva pe aia, si uite ca acum m-am ambitionat si sincer chiar nu mai sunt emotiva. Sper ca te-am ajutat