| *** ~_- DeLliAaA -_~ *** a întrebat:

am doua intrebari:

1.Pentru pasionatii de filme horror, de ce va plac atat de mult filmele respective? Ce va pasioneaza din ele? De ce nu preferati sa vizionati un film romance sau comedie?

2. Ce faceti dupa ce va uitati la filme de groaza? Vreau sa zic ca eu am vise noaptea si nu prea dorm linistita, ma ascund sub paturalaughing. Voi ce faceti?happy

Fundita.

Răspuns Câştigător
| вяυηєтα a răspuns:

Buna. Eu personal ador horror-urile. Imi plac pentru ca abordeaza tot felul de subiecte considerate tabu, gen vampiri si fantome, sau varcolaci, sau si mai bine, un subiect care ma intriga pe mine: exorcizarile. Si imi place sentimentul de teama provocat de unele dintre ele si intrebarile starnite de altele. Totusi, sunt destul de pretentioasa si nu imi plac filmele care exagereaza sau sunt previzibilewinking Iar la cea de-a doua intrebare, cateodata visez ceva horror, dar doar daca filmul m-a impresionat. Si nu mi-e teama, pentru ca stiu ca totul e fictivbig grin

4 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Imi plac filmele horror pentru ca te trec tot felul de fiori. Mie imi plac fiorii aceea si sentimentul ala de frica sau groaza. Dupa ce ma uit la un film horror adorm. Nu ma prea gandesc dupa. Stiu sa fac diferenta intre fictiune si realitate.

| madalinutza a răspuns:

Buna.big grin
1. Poii poate de accea pentru ca sunt pasionati de filmele horror si nu le plac celelaltebig grin.
2.Nimiclaughing. dorm tot asalaughing
dar si mie mi-e frica putinlaughing

| RaduPetrisor a răspuns:

Eu m uit la file horor cand sunt parinti plecati de acasa mai ales noaptae la 12

| nenadzoran a răspuns:

Eu in primul rad nu mi-e frica de nimi daca trebuie sa ma duc pana la cimitir ma duc