| anonim_4396 a întrebat:

.am o prietena care o consideram cea mai buna prietena a mea si ii spuneam toate secretele mele dar ieri ne-am certat si ia a spus baiatului care il plac ca il plac si azi m-am intalnit cu prietenul lui si mi-a spus ca el stie ca i-a spus fosta mea prietena m-am intalnit cu el in parc si nu ma mai bagat inseama cum se poarta de obiecei nu stiu ce sa fac finca eu nu i-am dezvaluit secretele iei... ajutati-ma va rog ca nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Moiseicip a răspuns:

As vrea sa-ti raspund printr-o intrebare: De oicei esti timida, cand iti place de cineva nu incerci sa ii spui tu direct in fata ersoanei respective? Poate a vrut sa te ajute,, fosta prietena"!

| andreeaww a răspuns (pentru Moiseicip):

Azi a venit la mine si mi-a spus ca a vrut doar sa ma ajute...multumesc pentru sfat...si da sunt cam timita mi era rusine sa ii spun ca il plac

2 răspunsuri:
| Biinnnuttza a răspuns:

Pai incearca sa ii explici prietenei tale ca a gresit si ca tu nu i-ai dezvaluit ei secretele si cu acel baiat fii indiferenta si lasa-l sa uite iar cand iti da un semn ca te place spune-i adevarul... funda?^_^