| Loredana96 a întrebat:

Buna am o problema.Am 16 ani si pina acum am fost impreauna doar cu un baiat care era putin mai mic ca mine.Deci,nu am avut niciodata un french kiss.Acum sint impreuna cu un baiat mai mare ca mine cu 6 ani.Si mi-e frica ca nu pot saruta.Iar el poate,e si normal la virsta asta.
Acum el e departe, dar degraba vine acasa si mi-e frica de primul sarut.
Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Baga-i limba-n gura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te speria! O sa vezi ca e totul ok si nu trebuie sa te sperii totul va veni de la sine.o sa fie foarte frumos

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Fi tu insati, curaj.
Incearca ca nu ai nimic de pierdut.
Peace!

| HoneyCocaineee a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica, si eu am 16, si eu am prieten mai mare. Totul vine de la sine, un sarut e ceva frumos. :*