| Nestea5000 a întrebat:

am o problema. Vorbesc cu un baiat de ceva timp pe fb, prin mesaje, la telefon, ne ciupim pe fb, etc... Este foarte ciudat pentru ca nu am mai vorbit cu baieti si nu mi.a placut de nimeni niciodata. De asta nu stiu ce simti cand iti place de cineva, habar n.am ce gandeste o persoana indragostita si mna... daca ma puteti ajuta, va rog ...Nu pot sa imivdau seama ce simt, sunt foarte bucuroasa cand imi scrie sau ma suna si simt ca ametesc si mi se face rau, cred ca de bucurie. Mutumesc happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...sunt semne ca esti in "limba" dupa el. Vede-te cu el daca merita si este de incredere.