| Nyxname a întrebat:

Buna am o relatie de 3 ani de zile si cu bune si cu rele la un loc. de o buna peridoada de timp relatia a inceput sa scartaie din toate punctele de vedere eu am 19 ani iar ea are 17, acum 3 luni eu am prins-o cu fostul ei prieten,s-a rugat enorm de mult sa o iert, am iertato pe baza ca este inca copilaa si tot ce zboara se mananca, dupa fiecare impacare totul merge bine o perioada de timp, am gasit in calculatorul ei o poza facuta cu un prieten de al meu cu care trebuia sa fie cu el inaintea mea...nu mi se pare ceva normal..comportamentul ei din ultima perioada ma supune la accentuare intrebarilor,,, cand iesim afara cade pe ganduri..ca un iubit grijului o intreb ceea ce are si nu vrea sa-mi spuna, uneori se enerveaza din absolut orice, ma jigneste..de iesit afara pomenesc numai eu, din gura ei nu prea aud lucrurile astea..chiar nu mai stiu ce sa fac. stiu ca nu este cv normal sa o verifici in id de mess dar de la atata nencredere i-am cerut parola,, si nu a vrut sa mi-o dea sub nicio forma si deja ma gandesc ca sunt ft multe lucruri pe care mi le ascunde..chiar as dori sa primesc niste raspunsuri la problema mea Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Sebastian2014 a răspuns:

Chiar ca s-a racit. Eu o sa te sfatuiesc ceva, o sa fie cam greu, dar vreo doua zile nu mai da nici un semn daca zici ca tot tu initiezi conversatiile. Daca nu iti da nici macar un semn, ar trebui sa vorbesti cu ea si sa te uiti in ochii ei, dar cred ca se vede pe fata ca are ceva de ascuns. Daca e tot rece parerea mea e sa o lasi pentru ca nu poti doar tu sa pui suflet in relatie. Oricum tu faci ce crezi. Eu iti urez succes si sper sa iei decizia buna! O seara faina! happy

2 răspunsuri:
| DiaAndra a răspuns:

Dupa cate am citit aici esti un iubit grijuliu si mi se pare ca nu te merita.Hai sa fim seriosi...are 17 ani nu este o copila si daca "iti pune coarne" cu altul si apoi o ierti nu cred ca va merge... daca avea 14 ani mai ziceam, atunci era "copila", eu zic sa o parasesti acum decat sa suferi mai tarziu!

| Nyxname explică (pentru DiaAndra):

Problema este ca sunt destul cu capu pe umeri pe noi ne-au legat foarte multe lucruri pe care nu cred ca as putea sa le las in urma.