| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Am si eu o problema, in cateva luni o sa ma duc la examenul teoretic pentru scoala de soferi, si din pacate toata lumea pune presiune pe mine s-o iau din prima, si am ajuns la idei de suicid, nu mai stiu ce sa fac, toata ziua stau in casa si fac chestionare ca obsedatul, si cand vad ca nu-mi iese cum trebuie, imi dau lacrimile si iau lama si ma tai pe manuri si pe picioare, cer si eu putin ajutor, ce sa fac? Nu mai rezist, si le-am jurat parintilor mei si tuturor ca daca nu iau examenul teoretic din prima, o sa ma sinucid

1 răspuns:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Ia auzi! Te tai?
Nu mai fa chestionare pe de rost, ca nu o sa corespunda cu cel de la examen. Invata intai legislatia, dar logic. Cind vei fi in fata chestionarului, vei vedea raspunsul corect "din prima".