| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg nou in clasa si este cu 2 ani mai mare decat mine, in prima zi de cand a venit nu prea vorbea cu mine dar la fiecare ora se uita la mine si imi facea semne, urmatoarea zii a incepu sa ma cicaleasca si imi cerea telefonul, umbla prin mesaje si se uita la poze, ma enerveaza ca se baga in seama si incerca sa se bata cu mine si sa arate ca este foarte "tare" si odata se uita la pozele mele si a spus ca eram urata si exact cum sunt acum "urata" colegii imi spun ca ma place, dar daca mar fii placut nu mar fii facut urata, oare cum ma crede?

Răspuns Câştigător
| Andrei233 a răspuns:

Nu stiu cum te crede el pe tine, dar daca tu esti urata, el e cam repetent happy

2 răspunsuri:
| AndreChan a răspuns:

Clar, cum naiba sa fiti in aceiasi clasa si el sa fie cu 2 ani mai mare, clar a ramas cu doi ani repetenthappy

| Slazzlo a răspuns:

Eu zic ca te crede frumoasa numai, ca sa para mai interesant iti vorbeste asa, nu il lua in seama