| Pampam1 a întrebat:

Ce parere aveti despre testele de anul acesta(clasa a VIII-a). Vom da un fel de capacitate la romana si matematica.Eu una sunt speriata de acum, dar stiu ca daca voi invata totul va fi ok;-). Voi ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| RoseMari23 a răspuns:

Nu chiar capacitate:d vom da teste nationale ca si anul recut dar doar o data la sfarsit (in vacanta chiar) nu ca anul trecut in fiecare semestru. Ce sa zic si eu sunt ingrijorata mai ales la mate unde's varzaaastraight face dar am increderre in propriile fortebig grin. mai ales ca eu incerc sa ingras porcul in ajun de craciun stii?blushing

2 răspunsuri:
| plasticstyle a răspuns:

Pe pariu ca la mate o sa iei mai mult decat la romana, nu ai dc sa fii speriatahappysucces

| Pampam1 explică:

Vom da oricum teze la clasa in fiecare semestrubig grinasa ca ai de ce sa fii speriata si tu...