| Rennata a întrebat:

cum as putea sa imi intaresc unghiile! funda! va multumesc!

Răspuns Câştigător
| GreenEyed a răspuns:

Mie mi le intareste intaritorul acela in sticluta galbena de la avon(cel cu minerale). Daca te dai cu intaritorul ala (2 straturi) si apoi te dai cu oja, unghiile iti vor fi mai rezistente.Mie mi se rupeau imediat ce erau si ele mai lungi si asa nu mai am probleme.

5 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Zeama de lamaie este foarte buna atat pentru intarirea unghiilor cat si pentru prevenirea exfolierii lorbatting eyelashes Iti spun din proprie experienta`..Seara, inainte de culcare poti sa-ti inmoi unghiile intr-un vas cu zeama de lamaie happy
Sper ca te-am ajutat!

| Felix2009 a răspuns:

Mananca mai multe lactate, legume si fructe.

| Rennata explică:

Scuze dar ce limk mi-ai dat cu un concurs la dinney rolling on the floorlaughingCiudat! Cred ca ai gresit!

| InvisibleTouch a răspuns:

Hello!

Le inmoi in ulei de masline. Uleiul trebuie sa fie cat mai cald. De asemenea poti folosi si intaritor de unghii de la farmec, e foarte bun. Il aplici inainte sa-ti faci unghiile. Daca ai probleme cu unghiile galbene de la oja atunci sa le freci cu sucul de la o lamaie happy

| IrinaStef a răspuns:

Pai vezi ca in magazin este oja pentru intarirea unghilor.