| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un baiat care are prietena, dar pe facebook si mess tot imi spune complimente si ma intreba ce cred despre el.Iar cand ne-am vazut pe str a dar cu o pruna sa imi atrga atentia si imi zicea ceva zambind dar nu l`am auzit ce zicea ..si a plecat cand a vazut ca nu i-am zis nimic si tot se uita in spate dupa mine, si s`a pus pe o bordura si parea foarte dezamazit si tot se uita la mine si pr mea. Dupa care a venit prietena lui si au inceput sa se tina de mana si au plecat si tot se uita in spate si iub lui tot il ineba "de ce ot te uiti in spate".
si azi cand l`am intrebat pe fb ce mi-a spus ieri pe str a zis ca nimic.
Oare ma place?

1 răspuns:
| Sprite a răspuns:

Adevarul este ca mereu gaina vecinului este mai buna decat cea din curtea ta. Cam asa-i si in cazul baietilor. Pai gandeste-te, chiar daca te place si voi doi veti ajunge sa fiti impreuna ca in filme, el ar continua sa se uite prin alte curti, asa cum face acum. Racoreste-te si spune-i si lui adevarul asta Sprite!winking