| anonim_4396 a întrebat:

Buna
De exemplu :
Simpatizez un baiat,ce as putea face (gesturi,comportament, etc.) ca sa ma placa si el? am aflat despre el ca primul lucru care ii place la o fata este caracterul si frumusetea. Eu am 15 el 16.
Dau funda :*
Multumesc.

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca incerci sa pari ceea ce nu esti o sa gafezi, asa ca mai bine e sa fii tu insati. Lasa-l pe el sa vina la tine.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva.fii tu insuti, daca te iubeste te va place oricum

| CBogdannnnn a răspuns:

Comporta-te natural si stai mult in preajma lui, vezi daca incepe sa se uite la tine.
Baietilor le plac fetele care le zambesc(mai ales daca zambiti din cauza lor) nu neaparat la o gluma.Arma asta m-a invins pe mine, de mai multe ori.
Daca nu vrei sa-l chinui da-i si tu semne ca-l placi, dar asta este decizia ta laughing
Pace! o/

| Raluca6006 a răspuns:

Buna! Incearca sa te bagi in seama cu el prin simple gesturi cu care sa ii atragi atentia, dar in timp ce faci asta fii tu insati. Pentru ca cel mai frumos caracter este acela de a fi asa cum esti tu, adica cel mai frumos lucru la o persoana. Iti urez mult noroc;-)