| kitty00 a întrebat:

Buna dimineata TPU! Asta este o intrebare a unui coleg de-al meu:Salut! Eu i-am spus unei fete ca sunt indragostit de ea,ea nu m-a crezut, a crezut ca imi bat joc din ea si alea alea pe acolosad. Acum intrebarea mea este: Cum pot sa-i dovedesc avand in vedere ca distanta dintre noi e de 500 si ceva de km?cryingPrintr-un sms sau pe mess(dar nu intru prea des pe mess) deci printr-un.sms.Ea a spus ca nu mai vorbeste cu mine daca nu-i demonstrez >sad

3 răspunsuri:
| Hoper a răspuns:

Ce mess, ce telefon..sun'o si spune'i cu vorbele tale tot ce simti pentru ea si spune'i ca vorbesti foarte serios.bafta! funda?

| kitty00 explică (pentru Hoper):

Din pacate nu pot, pentru ca ea si cu apelurile ei cu tot ca nu stiu ce laughing m-a dat la respinsi..Deci sms.

| Hoper a răspuns (pentru kitty00):

Ok.big grin dar dc nu incerci sa iti cauti o prietena din zona de unde locuiesti? ..de la de la 500 de km distanta?