| andreeahnm a întrebat:

Buna happy este urgent! va rog dati raspunsuri serioase!
daca iubitul meu a avut sperma pe mana si m-a atins in aproprierea vaginului, poate exista o posibila sarcina?

6 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Buna! eu zic sa iti iei un test de sarcina si vei fi mai sigura. iar daca sperma nu a ajuns inauntru nu ramai insarcinata.

| andreeahnm explică (pentru inger02):

Testul de sarcina se poate lua oricand? sau dupa o anumita perioada de timp dupa 'incident'?

| inger02 a răspuns:

Pai oricand vrei

| Romanian a răspuns:

Uneori,nu-mi vine sa cred cat de proaste pot fi unele persoane. Fata draga,nu meriti sa traiesti momentan intr-o societate, din moment ce nu poti folosi nici macar logica elementara.Te-ai facut de ras pe veci, amin!

| PeaceDay a răspuns:

DA! Cu siguranta esti gravida. Ganditi-va la un nume.

| ExtremeAleqZ a răspuns:

Desigur,poti avea sarcina mai bine vezi un doctor ginecolog