| Lizuca_7050 a întrebat:

BUNA! Eu am 15 ani si am un prieten de 17 ani si sunt cu el de 2 luni.Noi ne cunoastem de mult timp. El nu e din sat de la mine, e din alt sat, dar ne intalnim cat de des putem. El mai are un prieten care e din sat de la mine si sta la camin cu el. Faza e ca inainte sa ma combin cu prietenul meu mie imi placea de prietenul lui dar si de el.Intr o seara ne am adunat toti prietenii mei si am facut un foc de tabara.Prietenul meu nu m-a bagat deloc in seama (pe atunci nu eram impreuna dar mi-a zis inainte de asta ca ma place). El a plecat dupa o vreme acasa si am ramas cu fratele lui mai mare cu prietenul lui care il plac si cu ceilalti prieteni deoparte.Ne am asezat pe iarba si ne uitam la stele. Baiatul pe care il plac sa asezat langa mine si m-a luat de mana si se juca cu mana mea.atunci m am indragostit si mai tare de el. Dupa o saptamana iar sa repetat, iar ne am adunat toti prietenii, iar am stat o bucata de timp cu prietenul prietenului meu si dupa am plecat de langa el dintr o data fara nici un motiv.am stat cat am stat singurica si a venit prietenul meu langa mine si m-a luat la brate.prietenul lui era in spatele nostru si cand nea vazut a plecat acasa cam suparat.Prietenul meu nu stie ca eu il plac pe prietenul lui si ca si el ma place.Am observat ca de cand a aflat ca eu m-am combinat, nu prea ma mai baga in seama cred ca nu vr sa se bage in intre noi. dar stiu ca ma iubeste.Acum nu stiu ce sa fac pentru ca eu ii iubesc pe amandoi.Si n plus prietenii mei se leaga de mine si de prietenul meu si asta ma face foarte mult sa sufar.Ma intreb ce va face cand va afla ca eu nu prea il mai iubesc pentru ca il plac pe prietenul lui.De multe ori mi-am pus intrebarea dc m am combinat cu el? daca eu stiam ca ii iubesc pe amandoi. dc m am grabit? dc nu am stat sa ma mai gandesc? si poate acum nu mai eram in situatia asta.va rog sa ma ajutati.stiu ca am gresit mult, dar eu ce sa fac daca il iubesc mai mult pe prietenul lui? ma simt asa de rau. el are incredere in mine si eu...eu l-am tradat. ce sa fac? va rog sa ma ajutati.am incercat sa-l uit pe prietenul lui dar nu pot si nici pe prietenul meu nu l pot uita...va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| deeapitik1 a răspuns:

Mai.eu zic sa te desparti de actulalu tau prieten...si sa incerci sa te apropi de cel care-l iubesti...si dupa aia lasa ca totul sa vina de la sinebatting eyelashes

1 răspuns:
| astamika24 a răspuns:

Cata iubiree...e f dificil.te-ai gandit k poate pr tau vrea sa te testeze? gandeste-te bine cu cine vr s ramai apoi sa le sp si lor.bft