| Simona_8640 a întrebat:

Buna!happy Intrebarea mea e legata de un vis...Mie imi place f.mult un baiat de la scoala, si el mi-a dat impresia ca ma place, dar uneori mai face misto de mine ca sa ma enerveze; dar chestia este ca eu nu stiu daca intr-adevar are ceva pentru. mine sau asa face cu toate fetele.Ideea e ca nu e prima data cand il visez,si aseara in vis,m-am intalnit cu el,si eram pe strada,si m-a luat de mana si am mers impreuna la el acasa, unde era taica-so. Apoi el a luat ceva de la el, si mi l-a dat.Era un cadou:o esarfa [bej laughing]. Apoi a doua zi se facea ca eram la scoala si pastra o oarecare distanta...Ca si in realitate cu fosta lui prietena:el a avut o prietena dar la scoala nici nu o baga in seama; doar la plecare mergeau impreuna si vorbeau, in timpul scolii mai mult statea cu mine de vorba decat cu ea.Si ma intreb oare chiar simte cv pentru. mine,sau sunt doar o amica? Va rog, ajutati-ma! Si nu faceti glume proaste.happyCe sa fac, sa-i spun ce simt pentru.el? Daca ma respinge?sad

1 răspuns:
| BLURRR a răspuns:

Trebuie macar sa incerci...si daca te refuza nu ii sfarsitu lumii