| corina55 a întrebat:

M-am despartit acum 2 zile de prietenul meu pentru ca nu imi mai placea de el si ma plictiseam foarte mult nici nu mai vroiam sa ma intalnesc cu el...si acum cand imi aduc aminte de el nu ma simt deloc bine.Parca mi-ar fi dor de el

Nu vreau sa ma impac cu el pentru ca stiu ca o sa imi para rau, dar nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Error;x a răspuns:

Buna! Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru si stiu cum e.Parca nici cu el nu e bine, dar nici fara el nu iti e bine.Acum depinde si de cat timp erati impreuna.eu cred ca daca nu esti fericita intr'o relatie si intervine motonia deja acea relatie nu mai are sens probabil ca el incepuse sa tina la tine si daca ati fi continuat sa mai fiti impreuna el ar fi fost ce-l care ar fi avut de suferit.totul depinde doar de tine, dar sa stii ca el nu iti va aceepta de multe ori "dilemele" tale.

Gandeste'te bine. Ai grija:*.

[funditabig grin?]

3 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Cunosc sentimentul. E o oarecare parere de rau pentru faptul ca l'ai pierdut. O sa treaca

| amalia_9143 a răspuns:

Fii tare nu renunta la ceva ce ai inceput. e normal sa-ti fie dor pentru ca mai ieseati impreuna dar timpul le rezolva pe toate. iesi cu prietenii si o sa vezi ca nu o sa te mai gandesti la el

| tinka a răspuns:

Hm cu mine s-a intamplat aceeasi ((

dar eu nu pot face deja nimic e prea tirziu...((

iar tu daca ai posibilitatea s-o faci mai bine fa-o!

pentru. mai tirziu sa nu fie prea tirziu, cum s-a intamplat la mine...((. crede-ma e foarte greu cind iti dai seama peste ceva timp si stii ca de fapt tu l-ai parasit...

in plus nu cred ca ai ceva de pierdut, te impaci din nou cu el si vezi daca e bine...'))

decit sa treaca timp si sa fie prea tirziu '((

bafta!