| UneRencontre a întrebat:

happy... Am stat cu un baiat acum 2 ani, ne-am despartit din cauza distantei si el a inceput o alta relatie. Eu nu am mai vrut sa mai aud de el, momentan mi era ciuda, dupa 1 an ne-am vazut din nou si am decis sa-i trimit o scrisoare, chiar mi era dor de el si am vrut sa stiu despre el. Prietena a aflat despre scrisoare si m-a facut in toate felurile. Dupa aia m-am gandit ca ar fi mai bine sa trec pagina si sa nu le mai fac "rau". Acuma de vreo saptamana mi-a trimis el niste mesaje prin care zicea ca poate vorbim la vara cand ne revedem si ca de fapt stia ca nu l-am uitat. Ce vrea el de fapt? S-a saturat de actuala prietena si acuma vrea din nou sa fim "prieteni"? Sau de ce nu mi-o zis nimica? De ce acum? Va multumesc pentru timpul acordat! O seara cat mai placuta! :*

Răspuns Câştigător
| FanLenovo a răspuns:

Este "stingi" focul iubirii.
Mai ales ca la voi doi nu a avut timp sa se stinga deoarece despartirea nu a fost alegerea voastra, despartirea v-a fost impusa de distanta.

Chiar daca tu il iubesti, inainte gandeste-te la cea care este deja cu el, cum s-ar simti. Trebuie sa astepti sa vezi daca el mai simte ceva, si saca da, ce va alege.

Sa fi iubita

| UneRencontre explică (pentru FanLenovo):

Poate ca nici ea nu s-a gandit la mine cand o inceput relatia cu elwinking...am invatat ca trebuie sa fi-mi si un pic egoisti si sa ne gandim mai mult la noi, nu tot la alti

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate doar si el iti duce dorul daca ati insemnat ceva unul pentru altul sau nu mai are treaba cu fata aia si vrea sa-si incerce din nou norocul cu tine.

| FanLenovo a răspuns:

Scuza-mi greselile de scriere, uneori scriu 3 Randuri, iar tel mi le transforma intr-un cuvant, si ala pus aiurea.

| UneRencontre explică (pentru FanLenovo):

N-are importanta, se intelege bine. cred big grin

| CallSaul a răspuns (pentru UneRencontre):

Intrebarea este, tu ce ai vrea de la acest baiat? happy

| UneRencontre explică (pentru CallSaul):

Eu mi-am dat seama ca acest baiat este iubirea vietii mele! Poate ti se pare absurd dar in astia 2 ani nu am stat o clipa fara sa ma gandesc la el! Poate am incercat de multe ori sa uit de el si uite... nicidecum!

| HereToHelp a răspuns:

Probabil este foarte mult din ciuda, asa cum ai spus. Stai cu el de vorba si iti vei da seama de tot ce simti pentru el

| Dianabdy a răspuns:

Cel mai bine este sa discuti cu el, dar tu alegi daca merita efortul happy

| UneRencontre explică (pentru Dianabdy):

Atunci cred ca e mai bine sa astept pana la vara si o sa decid! big grin mersi!