| Barbiie a întrebat:

sora mea de 15 ani, poarta ochelari de vedere. Intrebarea ar fi, poate sa poarte lentile? :S, a fost la oftamolog si i`a spus ca lentilele sunt doar pentru "ocazii speciale" rolling eyes, si daca da, cam cat este pretul si cat de bune sunt straight face?
funda :* :X

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Depinde ce probleme cu vederea are sora ta. Intradevar ca lentilele sunt mai avantajoase decat ochelarii (arata si mai bine.)

Pretul ar cam fi peste 300 de lei (depinde si ce lentile, bune sau foarte bune?).happy

2 răspunsuri:
| Barbiie explică:

Andarock,are miopie ( -3 ) straight face. Lentile bune, adica, sa vada ok cu ele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer,nu sunt deloc bune! Adica te deranjeaza la ochi si trebuie mereu sa le cureti ca de nu ti se infecteaza ochiiistraight face
asta a fost parerea meablushing
Pa Pa