| mosora2002 a întrebat:

Buna! Sufar de antisocial nivel clinic si mi-ar prinde bine sa vorbesc cu cineva! Am probleme cu familia si nu prea am prieteni! Mi-ar prinde bine un prieten, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| MAteiLaAjutat a răspuns:

Iesi afara si vorbeste cu lumea, prietenii pe internet nu sunt la fel ca cei in viata reala!

18 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Poti suna aici pentru sfaturi : https://www.116111.ro/

| Hyperion7 a răspuns:

Posibil sa te pot ajuta eu.
Am nițel de experiență cu astfel de cazuri nerd
Să-mi spui, te rog, daca vrei sa discutam big grin

| mosora2002 explică (pentru Hyperion7):

Nu doresc sa discutam! Multumesc oricum! happy

| Hyperion7 a răspuns (pentru mosora2002):

Ok

| sammie a răspuns:

Cel mai inteligent este sa mergi la un psiholog sau sa vorbesti cu familia. Parintii sunt cei mai buni prieteni si cei care te vor intelege cel mai bine. Daca ai probleme cu acestia atunci incearca sa le rezolvi sau sa vorbiti deschis!

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Ei. nu fi chiar asa de daramat! Tu crezi ca majoritatea de pe aici avem prieteni SINCERI? Majoritatea asteptam confirmari si Like-uri DOAR de pe net! Si, mai ales ca ai problema aceea medicala. eu zic ca, in vremurile actuale, NU poti sa te mai imprietenesti decat cu cineva apropiat cu suferinta ta. Ceilalti vor dfugi de tine dupa prima intalnire. Parerea mea.

| Anonima181991999kkkk a răspuns:

Heyyy...ig:d.georgiana_
Ne auzim acolo! happy

| elena272 a răspuns (pentru Anonima181991999kkkk):

Heyy...poti vorbi si cu mine?( doar ca nu te gasesc, sau poate daca imi spui ce poza ai de profil)

| mosora2002 explică (pentru elena272):

Mosora Andrei pe Facebook, is intr-un maieu negru! Scrie mi repede!

| mosora2002 explică (pentru Anonima181991999kkkk):

Nu. ne auzim aici! Scrie mi!

| Anonima181991999kkkk a răspuns (pentru elena272):

D.georgiana_
E o poza in oglinda, caută până găsești fix cu acest nume happy

| Anonima181991999kkkk a răspuns (pentru Anonima181991999kkkk):

Cu d micc

| mosora2002 explică (pentru Anonima181991999kkkk):

Ti am dat cerere

| elena272 a răspuns (pentru Anonima181991999kkkk):

Gata, ti am dat fallow

| elena272 a răspuns (pentru mosora2002):

N ai insta?

| mosora2002 explică (pentru Anonima181991999kkkk):

Cu d mare, ce vrei sa spuilaughing)

| Maarrrriaaaa a răspuns:

Hei daca vrei sa vorbim trimite-mi un mesaj big grin