| anonim_4396 a întrebat:

sunt foarte disperat si indragostit de o colega.dar ea nu prea ma baga in seama si suntem cam distanti unul fata de celalalt..si cand vorbim mai mult ne "jignim" in gluma si de fiecare data cand vreau sa vorbesc ceva cu ea ma ia la misto..si nu stiu ce sa ma fac..cum sa o fac sa nu se mai comporte asa cu mine? va rog o mana de ajutor. fara jigniri.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mhh, las-o balta! Nu pare interesatawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei, scuze ca te intreb. Numele tau de familie incepe cu ''D''? big grin

| Resurrection a răspuns:

Scuze ca te dezamagesc dar daca este asa sansele cu ea sunt cam mici...

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Salut!
Probabil avea niște așteptări de la tine,iar tu ai dezamăgit-o.
Sau ea nu vede în tine un viitor prieten, nu ești genul ei.
Nu prea ai ce face, decât să încerci să-i spui ce simți tu pentru ea, că tu nu iei asta în glumă.
Succes, Cătălin si un an nou fericit!

| LittleShyDevil a răspuns:

Paii.daca vezi ca face asa inseamna ca nu o interesezi, eu asta cred.Na,acum cine stie, numai ea poate sti.Eu zic sa incerci sa te uiti si la alte fete, cine stie poate altele te plac si tu stai dupa fata asta! Mult noroc! happy

| ImmortaluL a răspuns:

Fa-o sa-i fie mila de tine, adica nu o mai "jigni" nici tu, las-o doar pe ea...sau nu stiu, intra si tu in vorba cu ea, nu va mai jigniti, de la orice subiect care il vei incepe cu ea puteti deschide o discutie intreaga si apoi sa "atingi" unde vrei(cu vorbele, nu te gandi la prostii)laughing

| Anonim007Anonim a răspuns:

Eu din cate stiu, stiu ca o fata te ia peste picior cand te place (la mine asa eralaughing ) incearca sa o iei in brate sa ii spui tot felul gen : "ce faci iubire" si cand sunteti singuri sa vorbesti chesti mai "sensibile" (la fete le plac baietii sensibili ) impresioneazo, vorbeste cu ea prin mesaje de preferabil noaptea, poate te place si ea si iti va spune, dar nu fa si tu greseala care am facut-o si eu :" iti spune ca te place si tu nu ii mai zici ca si tu o placi iar apoi nu te place aici m-am blocat si eu ", cati ani ai? fa-o sa rada, si spune chesti sensibile venite din inima happy, bafta, apropo cati ani ai?

| cataalin a răspuns:

Eu cred ca 1% ma place...dar nu stiu cum sa procedez atunci cand vorbesc ceva cu ea sa fie serioasa sa nu o ia in gluma.

| cataalin a răspuns:

17 ani..nu incepe cu d..la faza cu mesajele nu stiu ce sa zic.i-am trimis o data un mesaj si nu mi-a raspuns..si ma gandesc ca si acum daca ii trimit va fi in zadar...

| cataalin a răspuns:

La ea orice subiect discut.o face in asa fel sa iasa mai mult ca o ''gluma'' sau ca o ironie nu stiu cu sa ii spun..si vreau sa o fac nu stiu sa fie mai altfel cu mine.