| mulinobianco a întrebat:

sunt impreuna cu prietenul meu de 2 saptamini si 3 zile, la inceput credeam ca cu timpul vom gasi interese comune, vom deveni intr-adevar prieteni iar acum inteleg ca suntem diferiti.Eu asi dori sa raminem doar prieteni dar inteleg ca spunindui asta ii va fi dureros.Cum mai bine sa procedez in cazul dat? merci mult

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Să-i spui pentru că cu cât va trece mai mult timp se va ataşa şi mai mult de tine şi nu are sens. Indiferent de cum o spui tot îl va durea. Deci zi-i şi gata! Baftă!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca sunteti asa de diferiti sigur ca si-a dat si el seama! Asa ca eu zic sa-i spui, sa nu o mai lungiti in zadar! Timpul petrecut impreuna este foarte scurt ca sa lase urmari asupra vreunuia din voi!