| sftb a întrebat:

Buna TPU am o problema ar fi frica de a nu fi batut sau de bataie se poate scapa de asa ceva cand cineva ridica tonul sa se cearta ma ia o stare de panica sau ceva gen in genereal frica de bataie(bataia nu este o cale de rezolvare la ceva) doar vreau sa scap de starile alea

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Kick box
lupte libere
În 6 luni o să ai reflexul de a da întoarce pumnul instant.

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

Mergi la arte martiale. de oricare. o sa scapi de frica de bataie cand vezi ca nu e asa rau sa iei. mai ales daca esti obisnuit.