| DODO2111111 a întrebat:

Am o problema...in clasa la mine, ne -am jucat un joc..primeam un biletel cu numele colegului si pana vineri trebuie sa-i cumparam un cadou de craciun.La mine a cazut fata.Si nu stiu ce sa-i cumpar! vreau sa fie in jur de 30 lei...Plz helppp(funda)

Răspuns Câştigător
| adinaxD a răspuns:

Buna! mda...jocul se numeste prietenul secret.
Pai gandeste-te ce ai vrea tu sa primesti. eu una mi-as dori un set de cercei cu lantisor si bratara si o esarfa cu imprimeuri de Craciun.Asta ar fi perfect. insa, eu zic sa nu iei ceva prea scump si sofisticat deoarece nu sti ce si de la cine primesti cadou.

| DODO2111111 explică (pentru adinaxD):

Mda...ma gandeam sa-i cumpar un set de cercei si o bluza..si ei ii plac foarte mult eugeniile deci...ii iau si niste eugeniibig grin

4 răspunsuri:
| BandOfHorses a răspuns:

Cumpara un tricou, o esarfa, o bratara sau un lant.

| CrazzzyA a răspuns:

Pai depinde si cat de bine te intelegi cu fata aceea. Daca te intelegi destul de bine ai putea sa-i faci un cadou mai frumos, dar daca e doar o simpla colega ai putea sa-i cumperi ceva de Craciun gen un glob de zapada, un fular si o felicitare draguta in care scrie Craciun fericit. Nu cred ca depaseste 30 de lei.

| adutzata a răspuns:

Eu mi.as dorii sa am prietenii dragi langa mine si veselie:* Asta e tot ce conteazalove struck Mai ales cea mai draga persoana.:*