| Didi908 a întrebat:

Am si eu o problema cu FOSTA cea mai buna prietena a mea! Suntem certate, de fapt ea s-a suparat pe mine ca stau si cu o alta fata dar nu inteleg dc. Am dreptul sa stau cu cate prietene vreau eu si sa fac ce vreau. Ce sa fac? Mentionez ca este mult prea gelooasa si ma minte spunandu-mi ca eu sunt cea mi buna prietena a ei dar... nu-i asa! Funda

3 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

In sus, in jos, in dreapta, in stanga! Mi-am facut CRUCE! Tu tot nu intelegi? B.F.F sau FOSTA sta o zi intreaga fara sa vorbeasca cu B.F.F si sa stea cu alta? Daca asa te comporti cu cea mai buna prietena eu ma impusc! Ma intreb cum te mai potri cu un dusman...

Si cand te-am mintit eu VREODATA? Si normal ca esti B.F.F fraiero, sau mai bine zis ai fost ca vad ca asa e la moda!

| Didi908 explică (pentru LalLyBoOmD):

Draga am citit intrebarea ta pe TPU unde scria asa: " ea nustie dar eu am o prietena ffff draguta si buna" u trebuie sa fii intotdeauna suparata nup? dar eu nu? Afla ca is!

| seen a răspuns:

Zi lu tovarasa ta cand face show lesby sa ma anunte ca dau oricat pe ticketu de intrare

Ps eventual daca se poate un trio ceva