| MirunaSunrise a întrebat:

anul trecut mi-am cumparat un ulei pentru plaja, e posibil ca si in acest an sa fie bun? m-am uitat dupa data expirarii dar cred ca s-a sters in decursul timpului happy?

3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

De obicei valabilitatea la uleiurile de plaja este de 9-12 luni de la deschiderea flaconului.

| Biinnnuttza a răspuns:

Valabilitatea este in general de 2 3 ani deci probabil e bun dar totusi nu risca! funda?puppy dog eyes

| Tania15 a răspuns:

Mai bine iti cumperi unul nou.Imi cumpar unul nou in fiecare an.Mai bine dai 10 lei decat sa faci ceva iritatie.