| oanadragutza a întrebat:

Buna TPU as dori sa va intreb ce pot face daca mie mi-e frica sa dorm singura mi-e frica k o sa mor singura mi-am facut analize au iesit aproape perfecte nu pot pur si simplu sa scap de frica asta si maama saraca nu mai vrea sa doarma cu mine o inteleg sunt destul de mare. in fine ce sa fac plzzz help mee!?

Răspuns Câştigător
| Daisylutza a răspuns:

Nu stiu, dar si eu sunt in aceeasi situatie...incearca sa adormi cu lumina si televizorul aprinse, creeaza o stare de confort

2 răspunsuri:
| oanadragutza explică:

Merci Daisy am incercat ce mi-ai spus si merge cu greu... dar macar stiu ca nu sunt singura cu probleme de genul.

| Daisylutza a răspuns (pentru oanadragutza):

Prima data mereu e dificil:*Daca incerci sa dormi singura mai des o sa vezi ca te acomodezi. Oricum frica asta este un semn ca esti o persoana lipicioasa care are nevoie de afectiune.Fii mandra!happy