| LolaCy a întrebat:

as vrea niste ochelari de vedere dar fara dioptrii(doar cu sticla). oare se pot procura de la orice magazin cu ochelari?
am avut inainte ochelari dar mi s-a corectat vederea dar nu arat nicicum fara ochelari nu imi place si as vrea sa stiu de unde pot sa imi cumpar ochelari de vedere cu sticla normala. funda pls:&

Răspuns Câştigător
| dimofte3alex3 a răspuns:

Salut LolaCy ochelarii cu lentile transparente se pot cumapara de oriunde...de la un magazin care se ocupa de ochelarii de vedere(daca ii vrei de marca si di o calitate superioara), sau poti intrba si la magazinele de ziare sau la tonetehappywinking