| DayanaDya a întrebat:

as vrea sa-mi dati niste sfaturi, cam la ce profil de liceu sa ma bag? sau macar spuneti-mi un profil bun dar la care sa nu fie multa matematica laughing, funda la cel mai bun raspund :*!

3 răspunsuri:
| Merry24 a răspuns:

Filologie,aia nu are mate deloc dar depinde pe ce ramura a vietii vrei sa pornesti...bafta

| rrroxy a răspuns:

Stiinte sociale nu e matematica multa dar e engleza.e un profil foarte bun

| Teodoraaa12 a răspuns:

Stiintele naturii, cred ca e cel mai bun profil. Matematica este, dar nu ca la mate- info, dar oricum trebuie sa stii si matematica pe viitor. Daca o luam logic, dupa filologie nu poti face multe facultati, insa dupa bio- chimie, ai foarte multe oportunitati. eu zic ca i se potriveste oricui acest profil.winking Bafta happy