| Dayana568 a întrebat:

Buna TPU ce mai faceti? Apropo voi ce faceti cand sunteti plictisiti? Vreau raspunsuri gen ma uit la televizor si stau talonit in pat.

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Tocmai iti citeam intrebarea,iar acum,iti raspund. Tu ce faci?
Iar atunci cand ma plictisesc (de obicei nu prea se intampla) intru aici si raspund la intrebari, stau pe facebook, citesc o carte, ies cu prietenii, sau vorbesc prin mesaje.
Sunt atatea lucruri de facut.
Te pup!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mă plictisesc, am învățat să-mi coordonez timpul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma plictisesc stau pur si simplu pe pat ca retardatul si ma gandesc ce sa fac sa nu mai fiu plictisit.

| availablehandyman a răspuns:

Mai bine iesi cu prieteni in oras! asa nu te vei plictisi!