| anonim_4396 a întrebat:

in telefonul meu si-a bagat un prieten contl de Facebook, ar pe la ora 9 a primit un mesaj, de la o fata, de care am auzit din discutii. El are o iubita si discutia e destul de ciudata:
la ora 3 dimineata
"Unde esti, mai baietele?" *emoticon*
"Poate ma trezesc cu tine aici la...(si a spus un nume)
"poate vrei?" zice el
si la ora 9 ea i-a scris un mesaj cu
"unde esti mai tontule, asta te-am intrebat"
Credeti ca isi inseala iubita? Au o relatie de 4 ani si o iubeste foarte mult, mereu vorbeste de ea.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu-ti mai bate tu cap'sorul.
Lasa-ti prietenul sa vorbeasca cand vrea cu cine vrea, nu vad care ar fi treaba ta in situatia de fata cu atat mai mult ca nici nu stii despre ce e vorba sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu una nu cred. Mai sunt baieti care vorbesc cu mai multe, dar nu inseamna ca-s impreuna cu ele. Nu stiu. Ce ar fi sa-l intrebi?happy