| Thefemalewolf a întrebat:

In vara aceasta ma voi muta la alta scoala (bine ca scap de,, colegii mei") si intrebarea mea este:
-Cum sa imi fac prieteni noi?
-Cum sa ma integrez printre colegii mei incat sa fiu populara?
FUNDA+VOT
PS: Imi doresc foarte mult sa imi fac prieteni noi cu care sa pot vorbi despre orice. Asta e si principalul motiv pentru care ma mut, la scoala la care sunt in prezent am niste colegi foarte ciudati care se poarta urat cu mine mai putin o colega care chipurile imi este cea mai buna prietena si am crezut ca e altfel, dar nu...Sunt in stare toti sa iti dea in cap si sunt nesimtiti de aceea vreau un colectiv nou cu fiinte umane.
Cine imi poate spune cum sa devin mai populara si cum sa imi fac prieteni noi primeste funda deoarece inseamna ca acea persoana chiar merita! big grin

Răspuns Câştigător
| Mexx99 a răspuns:

Buna! Singurul mod e sa fii prietenoasa,dar nu foarte vorbareata adica sa nu te priveasca toti ca pe o carte deschisa,vorbeste frumos cu toti,ajuta-i la nevoie,si ai grija sa tte comporti frumos si cu cei mai exclusi. Popularitatea, depinde in ce sens vrei sa fii populara? Adica e una sa fii populara pentru lucruri rele, si sa fii populara pentru invatatura, activitati, comportament etc!

| Thefemalewolf explică (pentru Mexx99):

Ce rapid ai raspuns! Multumesc mult! :*

| Mexx99 a răspuns (pentru Thefemalewolf):

Nu ai pentru ce.Si eu iti multumesc pentru funda!