| Labdjajqw9ow a întrebat:

Într-o lună este ziua de naştere a prietenului meu cel mai bun şi împlineşte 18 ani. Nu prea am idei de cadouri. Mă puteți ajuta? Țin să menționez că îi place muzica şi vrea să devină doctor. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Credinoameni a răspuns:

Cumpara-i un album din trupa preferata sau i-ai inel pentru barbatii.Si ii spui ca este un "inel de majorat".

| Labdjajqw9ow explică (pentru Credinoameni):

Da, mulțumesc. Cred că o să-i iau 1 sau 2 albume.

| Credinoameni a răspuns (pentru Labdjajqw9ow):

Cu mare placere!

3 răspunsuri:
| BububucatorulBubycus a răspuns:

Bagai bani intr-un plic asa e la moda si o sasi cumpere ce vrea asa al multumesti decat sa iei ceva si sa nu-i placa