| anonim_4396 a întrebat:

sunt foarte ingrijorata pentru o prietena. mi-a spus azi ca si-a gasit un prieten pe metin 2 si eu cred ca o foloseste. ea are 8 ani si a avut pana acum numai un iubit. eu cred ca el are 18 ani dar nu 8 sau 9 ani mi-e frica pentru ea. daca puteti sa imi dati un sfat cu ce pot sa o ajut si va rog nu radeti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intai de toate la varsta aia eu de abia descoperisem ca exista papusi, nu stateam nici pe Metin 2 si nici nu`mi pasa de baieti.Ea la 8 ani isi strica creierul cu rahatul ala de joc si a mai avut si un prieten.
Si ar trebui sa reduca increderea si indragosteala pe net ca nu e de gluma cu asa ceva.Mai zii si tu ca nu e bine, daca nu te intelege zi`le parintilor si gata.
A, si prietena ta e cam lipsita de iod pentru varsta ei.
Bafta`!

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cam tinerica.
Tu cat ai?
10?

| alexutza003 a răspuns:

Pai ar trebui sa vb cu ea e prea mica pentru prieten nici macar nu cred ca stie ce e ala

| κλάους a răspuns:

8 ani? 1 Iubit? Metin 2? Mammmaaa, dar scoala ai uitat sa scrii? Crede-ma la 8 ani ar fi trebuit sa iasa afara, nu sa se distruga cu alti pe metin 2. Parerea mea este sa ii dai doua palme sa se trezeasca din acel vis de pe metin 2.

| ROX_5276 a răspuns:

La 8 ani sa te gandesti la iubit?laughing:Omi se pare cam repede,la varsta ei ar trebui sa-si vada de papusile ei si nu de iubiti. Spune-i sa nu se mai gandeasca de pe acum la iubiti ca pana ce o sa se casatoreasca se va plictisi, si sa lase capitolu dragoste la o parte, sa-si gaseasca alte activitati cum ar fi joaca si invatatura astea ar fi potrivite pentru eawinkingFARA SUPARAREhappy

| unknownn a răspuns:

Metin? Cel mai prost joc inventat vreodata... facut ca sa bagi bani in el, joaca degeaba
Mai bine iesi afara faci o plimbare prin parc si auzi pasarile cantand decat sa te joci Metin

| mgxxtreme13 a răspuns:

Limiteazai accesul la METINstraight face Spre binele ei si prietenului sau laughing lol

| BoRaK_7316 a răspuns:

1. Sa Nu Se Mai Joace Metin (Metinul Creeaza Dependentabig grin)
2. Explicai ca este Prea Mica Pentru A Avea Un Iubit
3. Daca se Supara Explicai si ce se poate intampla daca chiar il doreste. In Cel mai rau caz spune-i ca isi poate gasi alt Prieten din Colegi sau Alti Prietenii de varsta eiwinking
4. Eu zic sa ii zici cat mai repede pasii 2-3 pentru a nu fii prea tarziuwinking

| alex13king a răspuns:

Spune-i sa-l pacaleasca cum ar fi:sa-l intrebe in ce an s-a nasct, sa-i spuna ca daca nu-i zice ce varsta are, isi v-a gasi alt iubit, chestii din astea. MULTE BAFTA!