| AnotherMe a întrebat:

Buna tpu.Vineri ma duc pe la o prietena in vizita si nu stim ce sa facem intr-un timp scurt de 8 ore.Ce activitati ne recomandati(jocuri, poze.etc) big grin

Răspuns Câştigător
| mariutsa1234567890a a răspuns:

Nuștiu cum alții, dar eu niciodată nu mă pot sătura de timpul care îl am cu prietena mea. în medie de 5-6 ore pe zi, și mi se pare puțin.
ați putea pentru început să priviți vreun film, peurma dezbateți nna big grin
ieșiți undeva, poate la o plimbare și faci cunștință cu cineva.
mâncați semințe, băteți-vă cu pernele, faceți nebunii așa în măsură big grin
bucurați-vă de timpul care vi se acordă și nu-l lăsați să treacă printre voi.
multă baftă.:*