| gagica_2231 a întrebat:

as vrea sa-ti dati si mie un sfat daca vreti si daca aveti plecerea asta. Imi este drag de un baiat, si nu stiu daca a vazut asta ca imi este drag de el.As vrea sa fac in asa fel in cat sa-i dau de inteles dar nu stiu cum aveti vreun sfat ceva sa-mi dati si mie daca doriti? Va multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Apropierea clasica. Ii dai de inteles ca il placi, petreci mai mult timp cu el, il cunosti.In timp ii vei propune sa va intalniti numai voi doi daca si el da semne ca te place.Si de aici totul va merge de la sine

| Ambassaderåd a răspuns:

Fii atenta big grin... 1. afla numarul lui; 2. trimitel cu numar ascuns : Admiratoare secreta- Inebunita dupa tine... ceva de genu astawinking; 3. in timp ce l-ai trimis treci prin fata lui, si fai cu okiul happy happy tongue/sau vezi tu tongue