| Grosu99 a întrebat:

Buna, un băiat sa dizvirginat cu mine, dupa ma lăsat fara motiv nu l înțeleg, de ce a făcut asta?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Multi baieti umbla din floare in floare. Stau cu o fata pana ce se/o "dezvirgineaza", si apoi trec la alta. Chiar crezi ca era baiatul fecior, ai verificat tu cumva asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil se simte prost ca tu nu esti virgina si din cauza asta tu avand experienta cu alti baieti, a crezut ca ai comparat actul sexual cu el fata de celelalte pe care le-ai avut cu altii, poate are impresia ca tu crezi ca nu a fost destul de bun precum ceilalti in timpul actului sexual, sau pur si simplu a cautat pe cineva cu care doar sa incerce "tarâmul"eroticii... pentru prima data, sau o fata cu care doar sa incerce sa se experimenteze, sfatul meu e sa il iei incet cu vorbe linistite si sa vorbiti deschis ca sa aflii ce s-a intamplat de te-a lasat. Zi faina

| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Eu cred ca fiind prima data cand a facut asta s-a speriat putin, sau a intrat intr-o stare ca nici el nu intelege ce face lasa-l ceva timp sa se linisteasca, si dupa sa incerci cumva sa vorbesti cu el ce s-a intimplat din ce motiv te-a lasat? Numai bine!

| Anonima130699 a răspuns:

Pentru că îi era rușine să se ducă virgin la iubită-sa

| Grosu99 explică (pentru Anonima130699):

Dar avea o relatie cu mine, nu avea pe altcineva, nu inteleg