| Pisica137 a întrebat:

Va rog sa nu faceti misto de mine. Cred ca in curand o sa am primul meu sarut. Dar sunt timida si am oarecum o frica, si mi se pare putin sacarbos. Imi puteti zice cum sa ma comport la primul meu sarut?
Si cum sa o fac?
Multumes! Scuze pentru intrebare.

Răspuns Câştigător
| NameInUse a răspuns:

Ti se pare scarbos, dar o sa vezi ca e chiar fainwinking
Lasa timiditatea, doar il cunosti pe baiat.
In legatura cu *tehnica*, gasesti pe net filmulete, cate vrei. Asa, te mai si obisnuiesti cu ideea si s-ar putea sa-ti dispara frica, daca te uiti la altii. Incepe sa ti se para ceva normal.

| Pisica137 explică (pentru NameInUse):

Multumesc happy

| NameInUse a răspuns (pentru Pisica137):

Cu placere, draga.
Baftaa!winking

6 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Asa sunt fetele cand sunt mici li se pare scarbos iar apoi dupa primul sarut devin foarte pupacioase laughing

| Pisica137 explică:

Va rog