| belinda_8164 a întrebat:

am si eu o mare problema.am un miros urat in zona inghinala pe linia chilotului sa zic asa.intre scrot si picior.nu stiu cum sa descriu mirosul (e ciudat) dar pe chilot se formeaza chiar pe margine si sub scrot ceva umed si lipicios care miroase asa (precizez ca fac dus zilnic si mirosul persista). este foarte deranjant pentru ca mirosul se simte imediat prin pantaloni. puteti sa imi dati si mie un sfat? multumesc

2 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Un control la medicul ginecolog e cel mai potrivit. Nu stiu daca e ceva grav sau nu. Poate fi o infectie, poate fi altceva. Ginecologul te va lamuri cu siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NIDOFLOR crema, aplici in zona cu problema timp de 10 zile chiar daca mirosul dispare. Si nu baga in seama raspunsul feteicuochiicaprui, as vrea sa vad pe cineva cu scrot la ginecolog... rolling on the floor