| Lumy78 a întrebat:

as avea si eu nevoie de ajutor pentru tatal meu. Este alcoolic, ar bea mereu si daca nu i se dau bani pentru bautura a ajuns sa vanda lucruri de prin casa doar sa faca fost de bani. Tin sa menzionez ca are o tumora pe creier de 20 ani si are si epilepsie dar totul pana la bautura, nu stiu c'è sa mai facem suntem disperati.am gasit pe blog nr de telefon de la Iasi dar daca ma poate ajuta cineva cu nr corecte intrucat atunci can apelez accelera numere mi se spune ca nu sunt corecte. Multumesc frumos astept commentariile voastre.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Singura lui solutie e internarea intr o clinica specializata.

| Lumy78 explică (pentru suntserios):

Nici nu vrea sa auda, devine recalcitrant...

| vocea a răspuns:

Imi pare rau sa aud asta, draga lumi, totul tine de el si de vointa lui, nu il poate nimeni forta el trebuie sa vada ca este rau sincerele mele pareri e rau

| UnDezaxat a răspuns:

AA. Si apropos, orice drogalau devine recalcitrant cand e dus la dezintoxicare fara voia lui.

| Lumy78 explică:

As dori un nr de telefon de la domnul inginer de la Iasi pentru a cere ajutor.(nr gasite pe blog sunt incorecte cel putin asa mi se spune la telefon ).