| Roxanne_7564 a întrebat:

Bunaaa! Am o intrebare :d. De Craciun, as vrea si eu sa fac ceva adica sa merg undeva, dar FARA familie, m-ati putea ajuta?puppy dog eyes
P. S : sunt doar clasa a 6-a >:d

Răspuns Câştigător
| CrazyPittica a răspuns:

Eu sunt a 5a si ma duc la mall cu cea mai buna prietena.Stiu ca nu e prea departe de casa dar poate ai parintii generosi care te lasa sa stai la o cabana undeva.

4 răspunsuri:
| Bubuuuu a răspuns:

Vorbeste cu prietenii sa mergeti la o cabana de Craciun, dar trebuie sa iti convingi parintii sa te lase laughing Bafta si distractie placuta! :*:*

| OliviaLowe a răspuns:

Du-te la LASER MAX in AFI cu colegii.Eu si prieteni mei facem asta in fiecare an.Informeaza-te de dinainte pentru a sti locatia EXACTA(este unde la subsol) si costul(60 lei). Sper ca ti-am fost de folos!

| moni_9070 a răspuns:

Depinde daca ai parinti de treaba...eu am 16 ani si nu ma lasa sa ma duc la cabana sau mai stiu eu ce.acum daca ai sa ii convingi\:d/ bafta

| freakazoid a răspuns:

Si cu ce anume ai vrea sa te ajute lumea de pe TPU? Vorbeste cu parintii tai, mai vorbeste cu cativa prieteni (poate si ceva mai mari) si du-te undeva.