| Diana_5031 a întrebat:

Cam de pe la ce varsta ar fi ok sa te machiezi?

Răspuns Câştigător
| Capsuniq a răspuns:

Am 16 si nu ma machiezbig grinlipsa de cosuri poatebig grin.depinde acum ce ten ai.adica eu nu am multe imperfectiuni.

4 răspunsuri:
| AnonimGirl a răspuns:

Pe la varsta de 13 ani ar trebui sa se faca frumoasa o fata. Funda?

| xXx3оЛуШкАxXx a răspuns:

Eu consider ca pe la 14 ani dar nu foarte pronuntZzat...

| AnishM a răspuns:

Pana pe la 14 ani esti copil si de pe la 14 ani incepi sa te maturizezi si sa fii adolescent in toata firea...deci de pe la 14 ani ar fi ok sa te machezi, dar nu foarte pronuntat, pentru ca nu prea are rost...

| sixx_9132 a răspuns:

Eu am inceput sa ma machiez mai in fiecare zi( adica nu te gandi la cine stie ce doar creion si putin fard )de la 13 ani jumate. Dar am colege care nu le-am vazut niciodata nemachiate de la 10-12 ani.