| dinamovistulFBI a întrebat:

Cand se desfinteaza scoala?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îmi pare rău să te dezamăgesc, dar niciodată. Căci dacă s-ar întâmpla, ar fi pe toate drumurile din ăștia care scriu "desfințează" în loc de "desființează".
Baftă!

13 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Dupa ce o termini...

| Adorable a răspuns:

Cand omul nu va mai bea apa.

| Lace a răspuns:

Termin-o.Apoi gândul tău va fi liber.
Succes!laughing

| sceptic a răspuns:

Nu conteaza. Ps, si eu sunt dinamovista:X:X:X

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Azi

| amc a răspuns:

Niciodata! Fara scoala nu vom ajunge nicaieri.Cu ajutorul scolii s-au inventat multe lucruri cu care noi nu am fi traithappy

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Cand no sa mai fie platiti profesorii! rolling on the floor

| COLORATTA a răspuns:

Niciodata. pentru ca daca s-ar desfiintza am fi o tara de prosti, care nu stiu sa citesca, sa scrie, sa vorbeasca si sa se exprime. cu toate ca ar fi bucuria noastra.

| OwlEyes a răspuns:

Cand o sa demisioneze toti profesorii din cauza elevilor

| vampiressa a răspuns:

Eu cred ca niciodata.Adica toti avem nevoie macar de cunostintele de baza:sa stim sa scriem, sa citim, sa calculam.

| porumbitza a răspuns:

Maine

| Aly_2611 a răspuns:

Niciodata laughing)

| TheMassterOfWorld a răspuns:

Niciodatalaughing