| feliciazavoraru a întrebat:

Care a fost cel mai frumos moment dintr'o relatie?

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,toate momentele dintr-o relatie conteaza,chiar daca sunt mici, si fara importanta, asta conteaza pentru cineva.

| push2gl a răspuns:

Clipa cand ai cunoscut persoana iubita si ti-a acordat primul sarut ce nu se uita niciodata

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Inceputul,pentru ca atunci amandoi sunt innebuniti unul dupa altul si nu intervin problemele de mai tarziu.

| NatureSelf a răspuns:

CAnd ai intalnit jumatatea, ce-a cu care vei trai tot restul vieti, si ai stiut ca ea va fi, de oarece in privire a avut ceva, ce nu puteai compara cu nimic alt ceva. acea a fost privirea care ti-a pus semn pe viatahappy