| Paul1126 a întrebat:

Cat de mult conteaza pentru voi fetele de 17-25 ani ca baiatul sa aiba muschi?

5 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Pe mine una nu ma intereseaza deloc daca are sau nu muschi. Cel mai mult conteaza comportamentul, sufletul.

| Mirunelu a răspuns:

Muschii nu conteaza. Trebuie doar sa fii in stare sa poti ridica fata in brate si ajunge.

| sickoffallthings a răspuns:

Eu am 18 ani, pentru mine nu prea conteaza sa fie om.de treaba si nimic mai mult.

| MoxiMonny a răspuns:

Contează să ai muschi să nu fie un slabanog dar nici unu cu steroizi care e zici ca are perne nu muschi... lucruri normala nu duse la extrem.

| Nadia200 a răspuns:

Trebuie sa fi simplu, si sa stii sa abordezi fata de langa tinewinking