| Anonim1045 a întrebat:

Ce carti mai amuzante (sau ma rog nu de-alea romantice) le plac baietilor? Vreau de Craciun sa ofer o carte unui prieten mai glumet si nu prea stiu carti de genul asta!

2 răspunsuri:
| Landied a răspuns:

Daca vrei o carte poti cumpara ceva de Caragiale-Schite, ca astea is amuzante sau ii cumperi o carte de bancuri si gatalaughing

| xxdd a răspuns:

Sincer... nu`i lua carte. Baietii nu citesc. Fetele sunt mai sensibile si mai feminine si mai citesc, dar baietii nu se omoarabatting eyelashes.