| Vlady96 a întrebat:

Ce fel de carti preferati, aventura, clasice, de razboi, de dragoste etc?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

De aventura imi plac cel mai mult.

7h30

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Aventura.Sherlock Holmes este genul de personaj pe care ii deplangi inexistenta
Razboi. N-am sa uit niciodata cat de mult m-a marcat "Lista lui Schindler". Datorita acelui roman sunt atat de fascinata de al doilea razboi mondial
De dragoste.Yuckstraight face

| doar.pt.voi. a răspuns:

Aventura si de dragostebatting eyelashes

| baru a răspuns:

Salut.Spionaj.Pa

| valy a răspuns:

Prefer cele de groaza de stephen king sau cele de aventura:X

| Helvete a răspuns:

De aventura, horror, psihologice, biografice... cam atat.

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Cele de dragoste, in care actiunea s-a petrecut acum zeci de ani, cand oamenii nu au uitat sa iubeasca, si cele de aventura pentru ca te tin cu sufletul la gura. happy

| liveincolors a răspuns:

Mie intotdeauna mi-au placut foarte mult cele de dragoste, parca au ceva mai aparte.happy

| ancutsa410 a răspuns:

De dragoste, politiste si aventura

| Ionutzz97 a răspuns:

Aventura

| Satan13 a răspuns:

Actiune, aventura si putina iubire. Spre exemplu Seria Amurg. E interesanta!

| alexander_2811 a răspuns:

Dragoste si aventura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele de aventura sunt interesante deoarece te tin mereu in suspans...Aduc ceva nou si dupa denumirea categoriei, sunt pline de aventura! Ai la ce sa fii atent, ce sa urmaresti.Cu toate astea, eu le prefer pe cele de dragoste gen `La rascruce de vanturi` sau `Romeo si Julieta`. Si la filme, am aceleasi preferinte.

| ganja a răspuns:

mie imi plac cartile de razboi(sunt dupa parerea mea foarte interesante)