| anonim_4396 a întrebat:

Ce ii pot face cadou unui baiat de 13 ani? Nu prea am bani si vreau sa ii fac ceva si maine este ziua lui.crying( vreau sa ii fac ceva acasa si nu am idee ce.ma gandeam sa ii fac un tablou pe sticla...eu pictez icoane pe sticla deci ma pricep...dar ce sa-i fac? va rooog help numai la voi.va rog orice idee aveti postati-o aici! Funda pentru cea mai buna idee

Răspuns Câştigător
| AnaPunct a răspuns:

Daca esti buna pictorita poti sa ii faci n portret. Sau daca esti cu el in clasa sau ii stii toti prietenii iei un tricou alb si ii pi sa semneze. Sper ca te-am ajutat happy

| broackaninju a răspuns (pentru AnaPunct):

De ce nu te pot premia? mai comenteaza o data ca sa pot sa te premiez!

4 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Deseneaza-i ceva legat de vreo pasiune pe care o are.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai talent si pictezi, cel mai frumos si valoros cadou ar fi un tablou sau o icoana pe sticla.

| broackaninju a răspuns:

Sunteti genialii! v-as premia pe toti! dar nu se poate! asa ca il voi vota pe cel cu cele mai multe idei!